среда, 3 сентября 2014 г.

Модуль 7.

    Кожного року кількість користувачів Інтернету в Україні збільшується. Вчителі та учні використовують в навчальному процесі Інтернет, зокрема, як потужне джерело інформаційних, методичних ресурсів для отримання нових даних, які ще не встигли потрапити в підручники. Вони шукають у всесвітній мережі інформацію, яка має бути точною, достовірною, перевіреною.  Для того, щоб Інтернет слугував навчанню, всі користувачі мають вміти шукати потрібну інформацію, а знайшовши, обробляти і оцінювати знайдене. В цьому велика перевага такого ресурсу, але в ньому криються і великі перестороги щодо необмеженого використання. Практично кожен може зчитувати інформацію, але практично кожен може і вмістити туди все, що завгодно. І тут дуже важко оцінити їнформацію з точки зору достовірності. Мені здається саме цьому даний модуль був найважчим. Навіть знаючи  критерії оцінювання, мені було важко критично оцінити сайт "Екологія життя" по де-яким з них.
    Що стосується всьго курсу "Підприємництво", я з задоволенням пройшла всі модулі навчання. Дуже хотілось би розпочати навчання учнів за цією програмою уже в цьому році. Але, нажаль, навчальні плани  уже затверджені. Радує лише те, що я викладаю економіку та інформатику, і де-що я можу реалізувати на своїх уроках.

суббота, 30 августа 2014 г.

Модуль 6.

        Найбільш складними завданнями цього модуля були практичні завдання, а саме розрахунок витрат та розробка маркетингової стратегії, тому що прийшлося робити аналіз власної бізнес-ідеї. Звичайно, розумію, що в моїй роботі не все досконало, але ж ми тільки вчимося. Найцікавішими завданнями для мене виявилось стврення та розміщення документів на Гугл диску.
      Що стосується ціни на мою послугу, то вона може бути індивідуальною для кожного клієнта. Основою буде являтись метраж пряжі, якй буде витрачатись на створення товару та складність візерунка.

вторник, 26 августа 2014 г.

Модуль 5.

Ось уже і 5 модуль позаду. Що ж було найважчим? Знову аналіз, аналіз інформації для створення опитувальника. Для проведення маркетингових досліджень Гуглдиск- це просто знахідка, бо є можливість отримати відповіді на свої запитання дуже швидко з різних куточків світу. Мало того, вся ця інформація може бути представлена в  діаграмах та таблицях, що дає нам змогу більш критично відноситись до своєї діяльності. Із всіма завданнями справилась швидко, працювала із задоволенням. 

четверг, 21 августа 2014 г.

Модуль 4.

      Найскладнішим, мабуть, був аналіз бізнес ідей. Може, це тому, що я сконцентрована уже на їдеї, і всі мої думки зводяться до неї. Цікавою була робота на сервері Сасоо. В цьому модулі я вже добре розібралась, і надала доступ учасникам групи для перегляду карти, а тюторів запросила до авторства, тобто редагувати карту знань. З блогом, мабуть, все-таки вийшла  помилка (треба було запросити до читання, а я запросила до авторства).
      Я обрала дві бізнес-ідеї: школа в'язання та в'язання на замовлення одягу, аксесуарів, іграшок тощо. Щоб залучити якомога більше користувачів ідеї, думаю, що у моєму варіанті, можна розпочати втілювати обидві ідеї разом, а потім зупинитись на тій, яка більше буде користуватись попитом.
      Що стосується завдань, то нецікавих  в даному курсі яще не зустріла.
      Сервер Сасоо нескладний в корстуванні, але всеж перед роботою в ньому, я б учнів познайомила з принципом роботи в даному середовищі.

Карта бізнес-ідей

вторник, 19 августа 2014 г.

Сучасні форми навчання

Сьогодні освіта не стоіть на місці. І це, на мою думку, дуже добре. Курс "Підприємництво" допоможе нам, вчителям, опанувати нові технології, щоб ми могли цікаво, доступно, по-сучасному навчати наших учнів.

Модуль 3. Початок навчання в дистанційному курсі

        Дуже рада, що зареєструвалась на курс навчання "Підприємництво". Всі завдання виконую із задоворленням. Під час роботи над першим модулем представила  себе на місці вчителя-фасилітатора, прийшлося деякий час поміркувати, як вийти з тієї чи іншої ситуації. У другому модулі мене захопила робота з електронним посібником: цікава структура, зміст та види роботи з посібниколм. Вже давно хотіла поробувати створити блог для роботи з учнями та, як кажуть, руки не доходили, а сьогодні вже впевнено це роблю. Звичайно в роботі допускаю помилки, тому обов'язково переглядаю таблицю результатів, дякуючи їй, були вчасно помічені недоліки. В результаті дея-кі недоліки виправила, а де-що прйняла до уваги. Велике спасибі тьюторам за  швидку реакцію та допомогу. 
         Що стосується бізнес-ідеї, то я б працювала у напрямку свого захоплення - в'язання: надавати послуги: 
-   в'язання одягу, жіночих аксесуарів, аксесуарів побуту тощо;
- школа  в'язання:;
- продаж пряжі та інструментів для  в'язання:;
- продаж літератури, що стосується навчання.

         Шановні гості мого блогу, чи хотіл б ви корстуватись такими послугами? Що саме вас зацікавило?

        Особисто для мене  робота по створенню блога була цікавою, думаю, що вона буде цікавою і для моїх учнів. Труднощів у роботі  не відчувала, чітко працювала з Е-посібником. Є де-які сумніви, щодо правильності виконання, а саме переді мною стояло завдання запросити читачів до блогу, а я запросила авторів і не можу зрозуміти вірно, чи ні? 
         Думаю, що бізнес ідею треба обирати спираючись, як на свої знання та вміння, так і на потреби суспільства. Звичайно цих знань та умінь на першому етапі створення бізнесу може не вистачати, тому підприемець  постійно повинен займатись самоосвітою. А ще й науково-технічний прогрес не стоїть на місці  і потреби суспільства, на які повинен спиратись підприємець, зростають як якісно, так і кількісно.